Ranking najlepszych produktów przeciw łysieniu

Ranking najlepszych produktów przeciw łysieniu

UWAGA! Zalecamy kupowanie zaprezentowanych produktów w dobrych sklepach internetowych. Otrzymujemy informacje, że na serwisach aukcyjnych pojawiły się podrobione produkty.

Jak działają preparaty na łysienie?

Zanim zajmiemy się opisaniem działania preparatów na łysienie, przyjrzyjmy się problemowi utraty włosów, z bliska. Przede wszystkim główną, znaną od dawna, przyczyną tej przypadłości jest hormon DHT. Ta pochodna testosteronu daje się we znaki szczególnie po pięćdziesiątym roku życia. Oczywiście proces wypadania włosów dotyczy znacznie młodszych mężczyzn. Zresztą zacząć się może statystycznie w okolicach trzydziestki. Jednak niezależnie od wieku efekt działania hormonu DHT jest taki sam. Włosy stają się coraz cieńsze, znaczna część wypada, a pozostałe po prostu przestają rosnąć. Kiedy nasze łysiejące, niemal z dnia na dzień, odbicie w lustrze, zaczyna nas irytować – znak to, że trzeba z tym walczyć. Przyjrzyjmy się więc bliżej wybranych preparatom na łysienie.

Wśród grupy specyfików pochodzenia naturalnego od lat prym wiedzie, preparat o nazwie Procerin. Składa się on z tabletek, a także serum, które to należy wcierać w skórę głowy. Te pierwsze, to zwykły suplement diety, który odżywia nasze włosy. Procerin jest bardzo chętnie kupowany przez mężczyzn, gdyż nie obniża popędu seksualnego.

Do drugiej grupy preparatów na łysienie należą te, które zawierają Minoxidil. Jest to jeden z bardziej skutecznym składników, które powstrzymują wypadanie włosów. Zajmiemy się tutaj produktem o nazwie Spectral.DNC-L. Jest on odpowiedni dla Ciebie, jeżeli cierpisz na zaawansowaną formę łysienia. Dzięki Minoxidilowi walka z łysieniem staję się łatwa i co najważniejsze, możemy odnieść w niej sukces. Preparat zawiera też pewną dawkę aminokwasów, które skutecznie odżywiają włosy. Zwiększają one jednocześnie ich gęstość. Oczywiście istnieje więcej preparatów zawierających Minoxidil (choćby najbardziej popularny – Rogaine), wydaje się jednak, że Spectral.DNC-L, powoli ale skutecznie zdobywa rynek preparatów na łysienie.

Ostatnią grupą produktów, którymi się tutaj zajmiemy, są tabletki na wypadanie włosów. Najchętniej stosowanym preparatem na łysienie z grupy suplementów diety jest bez wątpienia Provillus. Jedną z przyczyn jego popularności jest fakt, że działa on nie tylko na włosy. W związku z tym, że zawiera cynk i magnez, poprawia ogólną kondycję naszego organizmu. Oczywiście głównym celem działania tego preparatu jest zatrzymanie procesu łysienia. Jeśli wierzyć opiniom specjalistów, w tej materii Provillus sprawdza się doskonale. Warte podkreślenia jest też to, że jest on całkowicie bezpieczny dla zdrowia. Istnieje również specjalna wersja tego produktu, przeznaczona dla kobiet.

Wspólną cechą wszystkich wymienionych produktów jest to, że pozwolą nam walczyć z wypadającymi włosami. Jakkolwiek sposoby na tę walkę są różne, o tyle skutek ma być taki sam. Powstrzymanie łysienia.

Zobacz ranking najlepszych preparatów przeciw łysieniu